Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

Taśmy poliestrowe - Kup u producenta !

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Taśmy poliestrowe czyli nasze dodatki krawieckie.

Taśmy poliestrowe produkowane przez naszą firmę mogą pełnić w produkcji wyrobów tekstylnych i odzieżowych dodatkową rolę mianowicie usztywniające lub nośną. Bardzo często stosuje się do wykańczania i wzmacniania torebek damskich, namiotów, plecaków, pasków, wózków dziecięcych, dywaników samochodowych itd.

Jesteśmy doświadczonym producentem dodatków krawieckich takich jak taśmy poliestrowe lamówki poliestrowe taśmy nośne gumy dziane oraz plecione. Wszystkie nasze produkty będące w stałej ofercie Znajdziecie państwo w naszym sklepie internetowym pod adresem SKLEP.BAGUM.PL

taśma poliestrowa jest wykorzystywana w przemyśle odzieżowym do wytwarzania wszywek poliestrowych, które są stosowane w miejscach w których wymagana jest wyższa trwałość i długość cyklu życia, a także niosą informacje o samym produkcie i sposoby jego konserwacji oraz czyszczenia.

 Jeżeli w państwa produkcji wykorzystuje się taśmy poliestrowe lub inne produkty z naszej oferty to zapraszamy do kontaktu i po rozmowie telefonicznej z przyjemnością wyślemy państwu próbki naszych  wyrobów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel.  +48 34 366 48 86

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. +48 34 366 48 86