HIGHEST QUALITY HABERDASHERY FROM POLISH PRODUCER BAGUM

9

If you are looking for a trusted business partner in haberdashery products – check out our offer! BAGUM is a polish producer based in Częstochowa. We sell all throughout Poland and beyond. We are on the market nearly forever, the company started in 1982 – we have over 35 years of experience! During that time we perfected our knowledge of products and learnt the market needs.

9

We are constantly developing and expanding our assortment, to keep up with changing and continuously growing needs of our customers. We are known for having the best quality products, made with precision and care. We have a great variety of colors and we use only the best materials in our production process.

bogaty asortyment

We specialize in trimming tapes, carrier tapes and braided rubber tapes. We have a variety of widths, colors and thicknesses. Also we keep a really big stock all the time, so most of our products are available within 24h. Our tapes are perfect for many products such as:

5

Baby carriages

5

slippers

5

car mats

5

cases

5

rucksacks

5

and many more

We are based in Częstochowa and this region is famous for producing baby strollers and carriages. We provide to many local companies, and we accommodate their needs for quality products, and also for a fast and reliable delivery.

Dostępność produktów

Tworzone przez nas taśmy doskonale sprawdzają się w przeróżnych gałęziach przemysłu, od niewielkich firm o lokalnym zasięgu zaczynając, na wielkich przedsiębiorstwach eksportujących swoje produkty poza granice kraju kończąc. Tak bogaty asortyment sprawia, że nasi klienci to bardzo zróżnicowana grupa niemalże pod każdym względem. Naszym ogromnym atutem jest to, że produkowane przez nas wyroby dostępne są od ręki, nawet w większych ilościach. Dzięki temu praktycznie każde zamówienie możemy zrealizować błyskawicznie, bez zbędnej zwłoki, szybko dostarczając wybrany towar pod wskazany adres. Nie o każdym producencie taśm można to powiedzieć.

Wieloletnia współpraca z producentami wózków dziecięcych

Od wielu lat nasz region słynie na całą Polskę jako miejsce, w którym tworzy się ogromne ilości wózków dziecięcych – faktycznie, w okolicach Częstochowy mnóstwo firm z tej branży ma swoje siedziby lub zakłady produkcyjne i z większością z nich Bagum współpracuje już długi czas. Nasze produkty są wykorzystywane w wózkach prawie na każdym kroku. Tworzone przez nas taśmy lamówkowe są nieodzowne jeżeli chodzi o wszystkie materiałowe elementy, jak gondola, pokrowiec, siedzisko spacerówki, torba na rzeczy malca, budka itd. Ich zadaniem jest nie tylko połączenie poszczególnych elementów, ale także nadanie im odpowiedniej sztywności, pożądanego kształtu oraz zapewnienie atrakcyjnego wyglądu (na przykład gdy lamówka kontrastuje z resztą materiału). Taśmy nośne z kolei doskonale sprawdzają się w przypadku tworzonych dla dzieci nosideł, które są często jednym z elementów wózka. Także gumy plecione pochodzące z naszego asortymentu okazują się w tej branży niezastąpione: znajdują zastosowanie jako ściągacze w budkach wózków dziecięcych. Produkty przeznaczone do użytkowania przez najmłodszych muszą spełniać wysokie standardy jakości.

Profesjonalny zespół pracowników

Nasi pracownicy to ludzie o bogatym doświadczeniu i szerokiej wiedzy, które przekładają się na najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Jako producent taśm stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego zatrudnieni przez nas fachowcy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z wszelkimi nowościami w branży i dzięki temu móc spełniać rosnące oczekiwania klientów oraz wzbogacać naszą ofertę, a także realizować wszystkie zamówienia specjalne.

W naszym dziale obsługi klienta pracują fachowcy, którzy nie tylko przyjmują zamówienia, ale potrafią także doradzić osobom, które nie mogą się zdecydować na konkretny produkt, albo chcą poznać jego szczegółową specyfikację. Zadowolenie osób korzystających z naszych usług jest dla nas bardzo ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z naszą firmą przebiegał w przyjemnej atmosferze i był efektywny.

Bagum – solidny partner w Twoim biznesie!

Dzięki bogatej ofercie i profesjonalnemu podejściu do wykonywanej przez siebie pracy, a także prawdziwej pasji, jaką żywimy do pasmanterii, jesteśmy liderem tej branży w naszym regionie. Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować i przekonaj się, że z powodzeniem zrealizujemy wszystkie Twoje projekty i specjalne życzenia. Dzięki naszym produktom o najwyższej jakości Twój biznes wzniesie się na wyższy poziom.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkretnego produktu? Chcesz przekonać się, jaki mamy pomysł na realizację Twojego projektu? Zachęcamy do kontaktu z biurem Bagum!

Jakość, niskie ceny i zadowolenie klientów są priorytetem w naszej działalności.