Mocna taśma nośna producent poleca...

Mocna taśma nośna producent poleca... Mocna taśma nośna producent poleca...

Mocna taśma nośna producent poleca...

   Mocna taśma nośna najlepiej od producenta. Bagum Częstochowa poleca swoje produkty. Dlaczego warto wybrać naszą taśmę? Powodów jest wiele. Kluczowym jest najwyższa jakość wykonania oraz użyte wysokiej jakości surowce. Istotną kwestią przemawiającą za wyborem Bagum jest fakt, iż jest to całkowicie POLSKI producent.

   Taśmy nośne znajdujące się w naszej ofercie to idealne rozwiązanie za producentów pasów uchwyt owych transportowych.  Podsumowując ich najważniejsze cechy: największymi atrybutami jest jakość i wytrzymałość. Są gęsto tkane  i dobrze trzymają się w ręce, a w przypadku zawieszenia ich na ramieniu z większym obciążeniem, nie wrzynają się w ciało. Nasze taśmy nośne mają bardzo szerokie zastosowanie, które odnajdują się również produkcji galanteryjnej lub kaletniczej przy produkcji toreb, siodeł czy plecaków. Taśma nośna poliestrowa jest nowoczesnym materiałem, który łączy w sobie wysoką wytrzymałość taśm stalowych i bezpieczną strukturę i elastycznością taśm plastikowych. Nasze taśmy poliestrowe do produkcji plecaków można również wykorzystywać do spinania ciężkich ładunków, zabezpieczenia towarów transportowanych na paletach, a także do belowania na prasach, jako element służący do wiązania sprasowanych materiałów.

   Mocna taśma nośna BAGUM jest idealna również do dziecięcych sanek. Musi być mocna z uwagi na bezpieczeństwo, ale też wygodna w użyciu dla rodziców. Jest kwestią bezsporną, że utrzymanie sanek z dużym dzieckiem nie jest łatwym zadaniem, dlatego powinniśmy tu nadmienić, że nasza firma dostarcza taśmy o różnej szerokości.  Dysponujemy taśmami naszej produkcji w formacie węższym i szerszym. Węższe taśmy możemy zastosować sankach dla małych dzieci, a szersze taśmy w sankach dla większych dzieci.

   Taśma o odpowiedniej szerokości dobranej do docelowej masy ciała dziecka znajdującego się na sankach wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort eksploatacji ponieważ odpowiednio dobrana nie wrzyna się w dłoń.

   Mocna taśma nośna jest stosowana również jako taśma do smyczy. Bagum to idealne rozwiązanie do produkcji smyczy dla zwierząt niezależnie od tego czy wy produkujesz smycz dla dużego i silnego psa, czy może dla małego, który nie posiada ogromnej energii i siły. Oferujemy różne szerokości taśmy nośnych, z których również wynikają różne wytrzymałości. Jesteśmy w stanie wyprodukować taśmę do smyczy dopasowaną do Państwa preferencji, jeżeli chodzi o wzór, szerokość i wytrzymałość. Zatem jeśli Państwo produkujecie smycze dla zwierząt małych i dużych to z pewnością będziecie zadowoleni ze współpracy z naszą firmą na wszystkich płaszczyznach.

Zapraszamy do współpracy

Poznaj naszą ofertę taśm nośnych.

Odwiedź nasz sklep - kup taśmy nośne