Guma do prześcieradeł, producent. Wytrzymałość i trwałość to podstawa.

Guma do prześcieradeł producent Guma do prześcieradeł producent

Guma do prześcieradeł, producent - Bagum Częstochowa

Guma do prześcieradeł, producent. Wytrzymałość i trwałość to podstawa, to wiek każdy.

Guma do prześcieradła polskiej marki Bagum to produkt, który umożliwi doskonałe ułożenie twojego prześcieradła i spowoduje że będzie odpowiednio naciągnięte, bez obaw odsuwanie w trakcie nocy lub rolowanie. Zapewni to również doskonały walor estetyczny w postaci precyzyjnego rozłożenia prześcieradła na naszym łóżku.

Oferowany przez Bagum produkt jest idealnym rozwiązaniem dla producentów pościeli. Zastosowanie naszej gumy do produkcji naciągów prześcieradła umożliwia dopasowanie jej do różnych wymiarów materacy i zapewnia elastyczne zapięcie prześcieradła w taki sposób, aby utrzymywało się ono idealnie na swoim miejscu.

Produkujemy gumę w różnych szerokościach oraz w kolorach białym i czarnym. Mamy możliwość wyprodukowania gumy na twoje indywidualne zamówienie. Oferowana przez nas guma dostępna w sklepie internetowym sklep.bagum.pl występuje w szerokościach dopasowany do twoich potrzeb, mianowicie: 4 mm, 5 mm, 7 mm, 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, oraz 35 mm.

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego gdzie w łatwy sposób możecie państwo zamówić oczekiwaną ilość wybranej przez siebie gumy. Zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

W naszej ofercie znajdują się gumy dziane i plecione. Możecie państwo zobaczyć je w dziale oferta na naszej stronie, a także w sklepie internetowym jak również możecie znaleźć nas Państwo na Allegro.

Zachęcamy szczególnie do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego abyśmy mogli przygotować dla Państwa optymalną ofertę.

 

Strona internetowa:

Oferta Guma Pleciona

Oferta Guma Dziana

 

Sklep internetowy:

GUMA PLECIONA

GUMA DZIANA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel.  +48 34 366 48 86

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. +48 34 366 48 86