Taśma do eko toreb zakupowych. Nie urwą się uszy :)

Taśma do eko toreb zakupowych - nie urwą się uszy Taśma do eko toreb zakupowych - nie urwą się uszy

Taśma do eko toreb zakupowych

Taśma do Eko toreb zakupowych naszej produkcji jest doskonałej jakości wytrzymały wyrobem który powstaje w naszej firmie w Częstochowie od A do Z. Zatem mówimy tutaj o produkcie krajowym a nie o imporcie z krajów azjatyckich.


Oczywiście nie mamy niczego do krajów azjatyckich, natomiast biorąc pod uwagę wiele etapów drogi handlowej, którą przebywa taki importowany gotowy wyrób jakie my produkujemy tutaj na miejscu, uważamy że trudno mieć pewność, czy aby za każdym razem taśma nośna będzie tak samo wytrzymała i będzie wykonana zgodnie z założonymi normami jakościowymi. Importer dziś jest - jutro go niema, a my jesteśmy od prawie pół wieku ;)

Nasza taśma do Eko toreb zakupowych to wysokiej jakości wyrób, który posiada certyfikaty badań wytrzymałościowych zrealizowane na Politechnice Częstochowskiej w 2020 roku. W przypadku Eko toreb zakupowych będzie miała ona doskonały zastosowanie jako uszy ale również jako wzmocnienia konstrukcyjne. Możemy użyć jej wszywając ją w miejsca połączenia tkanin lub skonstruować z niej żebrowany stelaż, który następnie wszyjemy wewnątrz obszywając go tkaniną, uzyskując ekstremalnie wytrzymałą torbę do przenoszenia bardzo ciężkich rzeczy.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie będziecie Państwo mogli przyjrzeć się bliżej w naszej ofercie, którą stale rozwijamy, udoskonalamy i wzbogacany w nowe produkty.

 

Taśma do eko toreb zakupowych naszej produkcji jest do nabycia w NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM.

Więcej o ofercie naszych taśm nośnych znajdziesz TU

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel.  +48 34 366 48 86

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. +48 34 366 48 86