Taśma pas tapicerski do foteli ogrodowych krzeseł itp

Taśma pas tapicerski do foteli ogrodowych krzeseł itp Taśma pas tapicerski do foteli ogrodowych krzeseł itp

Taśma pas tapicerski do foteli ogrodowych krzeseł itp

Taśma pas tapicerski do foteli ogrodowych krzeseł oraz podobnych mebli jest jednym z naszych produktów. Dbamy o jakość i wytrzymałość. Potwierdzają to dokumenty z badań wytrzymałościowych wykonane przez Politechnikę Częstochowską.

 

Oferowany pas naszej produkcji jest bardzo wytrzymały i odporny na ścieranie oraz charakteryzuje się bardzo równym i gęstym splotem, a także jest estetycznie wykonany, nie ulega odbarwieniu i nie farbuje.

 

ZASTOSOWANIE:

•  do produkcji lub renowacji siedzisk i oparć w meblach tapicerowanych

•  do produkcji lub renowacji siedzisk i oparć foteli samochodowych i ogrodowych

 

Taśma pas tapicerski może być wykorzystywana jako element konstrukcyjny oparć i siedzisk lub jednego z tych elementów. Dzięki swojej elastyczności i wytrzymałości oferuje komfort i bezpieczeństwo oraz długą wieloletnia eksploatację wyrobów meblowych domowych i ogrodowych służących do siedzenia i wypoczynku. Taśma pas tapicerski do foteli ogrodowych ma zastosowanie również w meblach domowych. Można ją również stosować jako element nośny w meblach z rattanu. Równie dobrze odnajdzie się ona w zastosowaniu konstrukcyjnym mebli metalowych oraz drewnianych a także z tworzyw sztucznych. Nie bójmy się tego powiedzieć: Taśma pas tapicerski Bagum jest idealnym materiałem do zastosowania w każdych warunkach przy produkcji mebli. 

 

Taśma pas do foteli ogrodowych naszej produkcji jest

do nabycia w NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM.

Więcej o ofercie naszych taśm nośnych znajdziesz TU

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel.  +48 34 366 48 86

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. +48 34 366 48 86