Taśma holownicza producent

Taśma holownicza Taśma holownicza

Taśma holownicza producent Bagum Częstochowa

Taśma holownicza producent Bagum Częstochowa zapewnia, że to doskonały wybór dla wytwórców linek holowniczych stosowanych głównie w motoryzacji podczas awarii, które wielu z nas spotkały w życiu na drodze. Szczególnie istotna jest tu wytrzymałość materiału. Przecież nikt z nas nie chciałby, aby lina holownicza pękła w trakcie jazdy. Raz, że może to spowodować niebezpieczeństwo na drodze, a dwa problem, bo przecież nikt nie wozi kilku zapasowych linek holowniczych w aucie i po zerwaniu pojawi się nie lada kłopot. Taśma holownicza producent Bagum, to wytwórca, który dba o rzeczywiste badania wytrzymałościowe, to po prostu sposób na dobry produkt, który będzie się sprzedawał się sam. W dzisiejszych czasach klienci końcowi są świadomi swoich potrzeb i oczekiwań, zatem niska jakość opuszcza nasz rynek. Mamy tu na myśli w szczególności produkty związane w bezpieczeństwem i solidnością wykonania.

 

Taśma Holownicza Producent
Taśma Holownicza Producent

 

Samochody stały się naszymi najbardziej wszechstronnymi narzędziami. Dziś często widzimy ciężarówki używane do holowania pojazdów, wyrywania korzeni drzew lub przenoszenia ciężkiego sprzętu przemysłowego. Pasy holownicze są niesamowitym atutem i mogą znacznie przyspieszyć wykonanie tych trudnych prac. Ważne jest, aby wiedzieć, jakich pasów potrzebujesz i na ile są niezawodne, zanim wydasz swoje pieniądze. Oczywistą kwestią jest wybór jak najlepszej jakości taśmy nośnej do produkcji pasów czyli taśm holowniczych.

 

Taśma holownicza czyli pas holowniczy (powstaje z materiału jakim jest poliester).

Są one przeznaczone do holowania pojazdów jak samochody osobowe, ciężarówki / SUV-a w bezpieczne miejsce (rozładowany akumulator lub inne typowe problemy)

Ważne cechy taśmy holowniczej. Pamiętaj o nich dla Twojego bezpieczeństwa.

  • Pasy holownicze mają metalowe szekle / klipsy / haczyki na końcach
  • Pasy holownicze nie są przeznaczone do odzyskiwania (wyciągania ciężarówki)
  • Haki haków holowniczych mogą odpaść jeśli są zbyt mocno naciągnięte, powodując obrażenia ciała i uszkodzenia pobliskich przedmiotów, zatem nie stosujemy ich do wyciągania pojazdów z błota, rowów itd!!!
  • Pasy holownicze są zwykle wykonane w oparciu o nasz produkt, jakim jest taśma holownicza,będą wykonane z poliestru, nie są przeznaczone do rozciągania przy użyciu ogromnych sił, głównie z uwagi na posiadane metalowe haki.
  • Pasy holownicze są przeznaczone do współpracy z hakami holowniczymi - nie używaj haków podczas wyciągania kogoś z rowu czy głębokiego błota!

 

Taśma holownicza czyli pas holowniczy

Pomimo że pasy holownicze i pasy do odzyskiwania często są zgrupowane razem, istnieją kluczowe różnice. Pasy holownicze są wykonane specjalnie do holowania swobodnie poruszającego się pojazdu. Zauważysz, że najlepsze pasy holownicze mają zwykle na końcach haki lub szekle, które ułatwiają zaczepienie na dowolnym holowanym pojeździe. Same paski się nie rozciągają, dlatego regeneracja nie jest czymś, do czego powinny być używane. Używanie ich do wyciągania samochodów może być niebezpieczne, ponieważ są bardziej podatne na uszkodzenia.

 

Taśma holownicza naszej produkcji jest do nabycia w NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM.

Więcej o ofercie naszych taśm nośnych znajdziesz TU

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel.  +48 34 366 48 86

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. +48 34 366 48 86