Taśma do wiązania kwiatów - lamówka poliestrowa

Lamówka jako taśma do wiązania kwiatów. Lamówka jako taśma do wiązania kwiatów.

Taśma do wiązania kwiatów - producent Bagum Polska.

Taśma do wiązania kwiatów czyli lamówka poliestrowa od producenta to doskonałe rozwiązanie. Nasze lamówki produkujemy czterech dekad. Są one stosowane od lat uprawach kwiatów, tam gdzie z powodu ich delikatności mogą być przewracane, zatem zapobiegają przypadkowemu kierunkowi wzrostu kierunkowy wzrostu oraz potencjalnym złamaniom.  Jednak hodowla kwiatów to nie jest jedyne miejsce gdzie nasze lamówki znajdą zastosowanie. 

 

Lamówka jako taśma do wiązania kwiatów
Lamówka jako taśma do wiązania kwiatów - BAGUM

 

Ponieważ gama produkowanych przez nas  lamówek jest dość szeroka to możemy z powodzeniem założyć, że stanowi doskonałe rozwiązanie w tworzeniu kompozycji kwiatowych jako element dekoracyjny.  Z powodzeniem zastąpią one plastikową wstążkę do kwiatów i sprawią, że wygląd będzie bardziej naturalny.

Biorąc pod uwagę techniki układania bukietów ślubnych nasza lamówka jako taśma służąca do wiązania kwiatów sprawdzi się doskonale w przypadku bukietów z naturalnymi łodygami, które obecnie są bardzo modne i teoretycznie bardzo łatwe do wykonania. Zatem chcąc zastosować lamówkę jako taśma do wiązania kwiatów tworząc bukiet ślubny z naturalnymi łodygami powinniśmy rozpocząć od idealnego wyczyszczenia łodyg, stanowiących również część dekoracyjną. Powinniśmy usunąć wszystkie liście, rozgałęzienia oraz oczywiście kolce. Nasz roślinny materiał układamy równie identycznie czyli spiralnie jak w bukiecie okolicznościowym. Podczas układania dbamy o zachowanie planowanego kształtu bukietu. Dokonujemy związania bukietu mając cały czas na uwadze aby to miejsce czyste łodygi przycięte na tej samej wysokości. Finalnie miejsce wiązania zakryje lamówka jako taśma do wiązania bukietów kwiatów naszej firmy. Jak widać na powyższym zdjęciu w artykule gama kolorystyczna naszych produktów jest bogata i z pewnością umożliwi państwu dobranie oczekiwanego koloru do tworzonego bukietu.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego TUTAJ

Informacje o ofercie lamówek poliestrowych znajdują się TUTAJ