Wydrukuj tę stronę

Bagum - producent lamówek z doświadczeniem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bagum - producent lamówek z doświadczeniem Bagum - producent lamówek z doświadczeniem

Bagum Częstochowa - producent lamówek z doświadczeniem

Od wielu lat produkujemy między innymi lamówki. Na rynku produkcji tekstylnej od dawna obserwujemy tendencję wzrostu wymagań dotyczących kupowanych produktów przez konsumentów. Nie jest zatem dziwne, wiesz że niemal wszystkie zakłady krawieckie oraz producenci odzieży a także produktów opartych o wyroby tekstylne pragną korzystać z najwyższej jakości wyrobów, materiałów. Nasze lamówki poliestrowe są wykonane przy zachowaniu surowych kryteriów jakościowych, dzięki czemu z powodzeniem znajdują zastosowanie w profesjonalnych szwalniach, pasmanteriach czy zakładach produkcyjnych wytwarzających wyroby, w których lamówka posiada zastosowanie.

Bagum to producent lamówek  o prawie 40 letnim doświadczeniu. Jako producent taśm wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu taśm lamówkowych, taśm nośnych polipropylenowych oraz gum plecionych. Wyróżnia nas najszerszy asortyment kolorów i szerokości oferowanych produktów, dzięki czemu posiadamy tak zróżnicowane grono klientów.

Zróżnicowana oferta to pewność, że każdy, zależnie od swoich potrzeb i oczekiwań, znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie naszych klientów: ich zadowolenie to dla nas podstawa, dlatego z przyjemnością dostosujemy nasze produkty tak, by spełniały najbardziej rygorystyczne wymagania: tworzymy lamówki na specjalne życzenie klienta. 

W taki sposób powstają produkty o niepowtarzalnych kolorach czy niestandardowych wymiarach. Jesteśmy w stanie stworzyć taśmę na podstawie próbki koloru dostarczonego nam przez klienta.

Artykuły powiązane